Linki

 

Multimedialny Blog Grupy Ben David - Po prostu odnośnik do mojego bloga.

Radio Chrześcijanin - Na stronie tego radia czytamy: "Radio Chrześcijanin to: ewangeliczna stacja nadająca przez internet, niekomercyjna inicjatywa realizowana w pełni dzięki pomocy i wsparciu jej słuchaczy (przyjaciół), ponaddenominacyjna, międzywyznaniowa platforma, to efekt (owoc) zaangażowania wolontariuszy, słowa świadectwa, nadziei, pokrzepienia, zachęty i pouczenia, tylko chrześcijańska muzyka polska i zagraniczna, stacja dla całej rodziny, hołd i uwielbienie dla naszego Boga i Zbawiciela." A ja zachęcając do słuchania Radia Chrześcijanin dodam, że można tam wysłuchać nagrań ze spotkań piątkowych, jak i ciekawych audycji dotykających podobnych tematów jak rozważania naszej grupy czy spotkań piątkowych.

Nadzieja.pl - Serwis chrześcijański który oprócz wielu artykułów i licznych tekstów zawiera także różne udogodnienia multimedialne. Można tu posłuchać radia internetowego, obejrzeć telewizję chrześcijańską w internecie, a także nabyć multimedialny program do studiowania Bibli, który nazywa się e-Biblia i który gorąco polecam. Wejdź i zobacz jak wiele oferuje serwis nadzieja.pl

Hebrew Calendar - Jest to blog dodatku do przeglądarki. Zachęcam wszystkich użytkowników przeglądarki internetowej Mozilla Firefox do zainstalowania dodatku o nazwie Hebrew Calendar. Wyświetla on dokładną datę zgodnie z kalendarzem księżycowym, pokazuje ile dni zostało do Szabatu i nazwę parszy jaka obowiązuje na dany dzień. Serdecznie polecam.

Google - Tej strony właściwie nie trzeba polecać, bo znają ją właściwie wszyscy. Ponieważ jednak jestem zadowolonym użytkownikiem, polecam usługi zarówno wyszukiwarki, bloga (blogspot) jak i poczty (gmail). Wszystko jest ładnie zrobione i bardzo przyjazne dla użytkownika.

4shared - Polecam także serwer na którym zamieszczam nagrania ze spotkań. Serwis 4shared oferuje darmowe miejsce na swoim serwerze. Wystarczy założyć konto i już możemy dzielić się ze światem swoimi plikami.